RodzinaZakupy

Biżuteria dla panny młodej — o czym warto pamiętać?

0
Biżuteria dla panny młodej o czym warto pamiętać

Biżuteria dla panny młodej na ślub i wesele to nieodłączny element ślubnej stylizacji, jak i również ogromne wyzwanie podczas komponowania biżuterii na tak ważny dzień. Na szczęście, każdy sklep z biżuterią oferuje doradztwo specjalistów, którzy pomogą rozwiązać ten kłopot.

Sklep z biżuterią to miejsce, którego nie można zabraknąć na liście przygotowań do ślubu i wesela

Biżuteria dla panny młodej nie jest czymś obowiązkowym, jednak w większości przypadków brak tego rodzaju ozdób przy ślubnej stylizacji sprawi, że całość będzie prezentowała się jakby niekompletna. Przyjęło się, że kobiety noszą biżuterię, zarówno od święta, jak i na co dzień. W związku z powyższym naturalnym wydaje się być to, że także w dniu ślubu takie ozdoby będą towarzyszyć pannie młodej.

Kwestie, o których trzeba pamiętać podczas wyboru biżuterii na ślub i wesele

Podczas wyboru biżuterii dla panny młodej na ślub i wesele, należy:

  1. Dopasować ją do urody przyszłej mężatki — podobnie jak w wielu innych przypadkach, ogromne znaczenie ma kształt twarzy oraz odcień karnacji. Tak więc kobieta o korpulentnych kształtach powinna zrezygnować z kolczyków kół czy też wisiorków na krótkim łańcuszku, które optycznie poszerzą owal twarzy, a także skrócą szyję. Natomiast panie o pociągłej twarzy najlepiej, aby zrezygnowały z długich wiszących kolczyków, które karykaturalnie wydłużą szyję. Warto wiedzieć, że do większości typów karnacji świetnie pasuje srebrna biżuteria, która przez wielu specjalistów i nie jeden sklep z biżuterią rekomendowana jest jako idealna w dniu ślubu i wesela.
  1. Dopasować do sukni ślubnej — sukienka na ślub pełni równie znaczną funkcję w aspekcie stylu dodatków biżuteryjnych. Przy skromnych dopasowanych sukienkach oraz tych o kroju literki A zaleca się postawić na skromne, aczkolwiek widowiskowe dodatki. Doskonale sprawdza się tutaj delikatne srebrne wisiorki na łańcuszku oraz skromne bransoletki.
  1. Dopasować do włosów i makijażu warto zwrócić uwagę na to, jaki.rodzaj makijażu zdecyduje się panna młoda w tak ważnym dniu. Jeśli wyborem jest akcent na usta, mocno zdobione kolczyki warto zamienić na skromniejsze. Wiszące modele lub na piękne sztyfty. Kolor włosów to również dość spora podpowiedzi w aspekcie doboru najlepszej biżuterii na ślub. Co więcej, duże znaczenie ma także sama fryzura. Przy rozpuszczonych włosach lepiej odpuścić sobie wiszące kolczyki, które mogą wplątać się w luźne kosmki. Lepiej postawić np. na pięknie zdobione opaski, spinki czy koronę.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Rodzina