DomRóżności

Charakterystyka dachówek Creaton

0
charakterystyka-dachowek-creaton

Wybierając pokrycie dachowe, wiele osób zwraca uwagę przede wszystkim na cenę. Jednak biorąc pod uwagę fakt, jak ważne funkcje pełni pokrycie dachowe, to kryterium zdecydowanie nie powinno być najważniejsze. Najbardziej istotna bowiem powinna okazać się jego jakość, czyli odporność na działanie warunków atmosferycznych i innych szkodliwych czynników. Właśnie dlatego dobrze wybierać wyłącznie pokrycia od sprawdzonych marek, które zdobyły zaufanie Klientów. Jedną z firm, które oferują godne uwagi produkty, jest Creaton. Czym się charakteryzują ich pokrycia?

Dlaczego warto kupić dachówkę ceramiczną Creaton? 

Na początek warto krótko przedstawić firmę Creaton. W naszej hurtowni pokryć dachowych w Warszawie zdecydowaliśmy się na sprzedaż jej produktów, ponieważ funkcjonuje na rynku od ponad 130 lat, natomiast w Polsce od dwóch dekad. Oferta firmy Creaton jest szeroka, ponieważ znajduje się w niej aż 29 modeli dachówek, przy czym wszystkie wyróżniają się długą żywotnością, funkcjonalnością oraz ciekawym designem. Nie sposób nie wspomnieć też o tym, że mają najdłuższą gwarancję na rynku, która wynosi aż 50 lat.

Jednym z produktów, które zasługują na szczególną uwagę, jeśli chodzi o ofertę firmy Creaton, są dachówki ceramiczne. Do ich najważniejszych zalet możemy zaliczyć przede wszystkim estetyczne i trwałe powierzchnie, które mają gładkie krawędzie oraz są wyposażone w liczne akcesoria i dodatki, które gwarantują możliwość stworzenia trwałego i funkcjonalnego systemu. Ponadto podczas ich produkcji została zastosowana technologia bezdotykowego wypału, co sprawia, że dachówki mają perfekcyjny kształt i jakość.

A może dachówki betonowe? 

Kolejnym produktem marki Creaton, który zasługuje na szczególną uwagę, są dachówki betonowe. W tym przypadku warto zaznaczyć przede wszystkim, że jest to naturalny produkt wykonany z najlepszych złóż przy zastosowaniu nowoczesnych procesów produkcji. Na takie dachówki producent daje 30 lat gwarancji, jednak jest to niezwykle trwała powierzchnia, która zapewnia najlepsze parametry użytkowe.

Ponadto takie dachówki odznaczają się też niepowtarzalną estetyką, a dodatkowo firma zastosowała w nich zapory wodne, które umożliwiają szybki odpływ wody z powierzchni dachówki. Oprócz tego warto też wspomnieć o tym, że są dostępne w szerokiej gamie barw, więc dzięki nim można nadać obiektowi wyjątkowego charakteru oraz idealnie dopasować pokrycie do stolarki okiennej i drzwiowej.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dom