Różności

Gry towarzyskie, które zabawią naszych nakręcą każde urodziny

0

Rozumiesz taką sytuację odczucie gdy na wstępie prywatki urodzinowej bywa usypiająco, i nie ma recepty jak to zmienić Teraz możesz o tym zapomnieć! Dzięki spisanym tu koncepcjom jakakolwiek domówka prędko się rozkręci, zaś imprezowicze niewątpliwie będą zrywać boki ze śmiechu:

Time’s Up – rozgrywka polega na opowiadaniu sobie o sławnych ludziach ze świata aktorstwa sportu, dziennikarstwa literatury itd. Brzmi prosto? Warto z pewnością zaczekać na kolejną kolejkę, w której reguły umożliwiają na wypowiedzenie tylko jedynego słowa do zaprezentowania jakiejkolwiek postaci. Najmilszą atrakcję dostarcza oczywiście kolejka ostatnia – kalambury. Uczestnicy niewątpliwie potrafią zachwycić nas efektywną pamięcią oraz twórczym podejściem do rzeczy.

Tajniacy – tryumfator niemałej liczby nagród w kategorii gier domowych i imprezowych. Przeciwnicy podzieleni są na 2 zespoły, każda określa też chwilowego gospodarza, który może zmieniać się co jakiś czas. Próbą uczestników zabawy będzie skonsolidować jak największą grupę haseł ułożonych na stole z danym słowem, jakie przedstawia im mistrz. Uważaj na mordercę! Atrakcja oparta jest przede wszystkim na skojarzeniach, daje mnóstwo uśmiechu również zabawy.

5 sekund – dodatkowa rozgrywka zbudowana na skojarzeniach, lecz tutaj niestety nie ma czasu na przygotowanie. Uczestnicy muszą powiedzieć pierwsze skojarzenia, na które wpadną. dla przykładu: wyszczególnij 3 słowa kluczowe, jakie posiadają Praktyka pokazuje, że potrafią być nierzadko mocno żartobliwe;

Tabu – ponownie przyjdzie ci nakreślić coś imprezowiczom z ekipy, tym razem są to jednak słowa. Żeby nie było za prosto, nie wolno wtedy użyć żadnego z 5 innych, skojarzonych z nim słów. Gimnastyka językowa a dodatkowo doskonały nastrój zapewniane!

A zatem rozpoczynamy jadalną przyjęcie. Życzenia urodzinowe, sto lat, alkohol oraz fajne gry towarzyskie. Którakolwiek z opisanych gier zapewni przełamanie pierwszych lodów oraz rozkręcenie domówki. Na szczęście nie chodzi o zwycięstwo, tylko o znakomitą biesiadę!

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Różności