Różności

Jaki prezent na urodziny?

0

Wybrać dobry prezent urodzinowy, to czasami nie lada wyzwanie. Nie zawsze do końca wiadomo, co by przyniosło szczególną radość konkretnej osobie. Czasami lepiej wybrać upominek spersonalizowany, a innym razem zupełnie coś innego.

Co dla kobiety?

Kobietę znacznie łatwiej uszczęśliwić. Zazwyczaj jest w pełni usatysfakcjonowana różnego rodzaju kosmetykami, których nigdy dość. Ucieszą ją także eleganckie perfumy, szczególnie wtedy, gdy podaruje je bliski sercu mężczyzna.

Kosz pełen drobiazgów, np. płyt, książek, kolorowych ręczników i słodyczy to jedno z najpowszechniejszych rozwiązań na takie okazje jak urodziny. Oczywiście zawsze można podarować jej ramkę ze wspólnym zdjęciem, kubek z motywującym cytatem czy spersonalizowaną poduszkę. Każdy z tych gadżetów będzie świadczył o tym, że prezent jest dany od serca i bardzo dobrze przemyślany.

Vouchery do salonu SPA lub pojedyncze wyjście do kosmetyczki czy salonu fryzjerskiego. Czy może być coś ciekawszego niż taki prezent? Pewnie tak, ale na pewno każda z pań będzie bardzo zadowolona i na długo zapamięta dzień swoich urodzin.

Warto wyjść gdzieś razem. Na romantyczną kolację, do kina lub zarezerwować weekendową wycieczkę dla dwojga. Można też samodzielnie przygotować obiad, wcześniej uprzedzając solenizantkę, a jeśli jest to żona, słodką tajemnicę można zachować do momentu jej powrotu do domu.

 

Co dla mężczyzny?

Szukanie prezentu dla mężczyzny nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie, gdy jest to osoba dorosła, problem staje się jeszcze większy. Panowie zazwyczaj nie lubią otaczać się drobiazgami, tak jak to mają w zwyczaju kobiety. Dlatego też trzeba wybierać rzeczy praktyczne, które będę mieć walory użytkowe. Sytuacja staje się o wiele prostsza, kiedy solenizant jest naszym mężem, tatą czy przyjacielem, bo wtedy mamy większą wiedzę  na temat jego upodobań. Są jednak rzeczy, które powinny sprawić radość każdemu mężczyźnie.

Zestaw kosmetyków pielęgnacyjnych to świetne rozwiązanie. Do tego można dołożyć kilka płyt z ulubioną muzyką lub butelkę dobrego trunku. Całość opakowana w elegancki celofan będzie prezentować się bardzo ciekawie.

Kolejną propozycją może być zakup bielizny, której nigdy za wiele. Jeśli znamy dokładne wymiary i upodobania modowe osoby, dla której kupujemy prezent, można mu podarować stylową koszulę lub sweter. Takie prezenty szczególnie powinny dawać kobiety, które najlepiej wiedzą, jak wybrać najlepsze rzeczy wśród bogatej oferty sklepowej.

Szlafrok męski to także dobry pomysł na urodzinowy prezent. Można kupić nawet dwie pary, w wersji letniej i zimowej. Dla wielu panów tego typu bielizna nocna jest wręcz niezbędna. Ubierają ją po kąpieli, aby w luźnym stroju móc spędzić dalszą część wieczoru. Szlafrok męski może być krótszy lub dłuższy, elegancki bądź codzienny. Najbardziej popularne są te, wykonane na bazie bawełny. Wyjątkowo komfortowe w użytkowaniu i praktyczne, niezastąpione do wieczornego relaksu. Z kolei szlafrok męski satynowy to już wyższa pólka cenowa i większa elegancja. Może służyć za stylową narzutkę np. w salonach SPA, czy po wyjściu  z sauny.

To tylko kilka z wielu propozycji na atrakcyjne prezenty urodzinowe. Najważniejszy jest jednak czas poświęcony drugiej osobie i stylowo opakowanie prezentu. Wtedy wiadomo, że dana osoba ma dla nas duże znaczenie.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Różności