DzieciMotoryzacjaPodróżeZakupy

Zestaw wózek plus fotelik jako pomysł na wyprawkę

0
zestaw-wozek-plus-fotelik-jako-pomysl-na-wyprawke

Przyjście na świat nowego członka rodziny to prawdziwa rewolucja. By dobrze przygotować się na spełnienie potrzeb małego człowieka, warto z wyprzedzeniem zaopatrzyć się w najważniejsze sprzęty dla niego, czyli wózek dziecięcy i fotelik samochodowy. Bez nich – nomen omen – ani rusz! Są w nieustannym użytku podczas spacerów oraz wszelkich wyjazdów, dlatego trzeba starannie je wybrać.

Wózek i fotelik samochodowy, czyli niezbędnik małego podróżnika 

Kompletowanie dziecięcej wyprawki to żmudne zajęcie, tym bardziej że lista sprzętów i akcesoriów, które wydają się niezbędne, jest bardzo długa. Warto podejść do tego z głową i spokojnie przemyśleć, co faktycznie będzie nam potrzebne. Nie każde dziecko korzysta z leżaczka czy kojca, ale zdecydowana większość musi mieć porządny wózek i bezpieczny fotelik, które przydają się już w momencie wyjścia ze szpitala do domu.

Zakup nowego wózka i fotelika samochodowego wysokiej jakości to spory wydatek, ale można trafić na korzystne oferty – na przykład w internetowym Outlecie Coletto z wyposażeniem dla dzieci tego polskiego producenta. Wybierając te sprzęty, trzeba zwrócić uwagę przede wszystkim na bezpieczeństwo ich użytkowania (dotyczy to zwłaszcza fotelików), a także wygodę dziecka i rodziców oraz dostosowanie parametrów i funkcji do swoich potrzeb. Fotelik musi pasować do samochodu, w jakim będzie zamontowany, a wózek – dawać się łatwo prowadzić nawet po wyboistych drogach i zapewnić dziecku komfortową jazdę w różnych warunkach pogodowych.

Dlaczego warto wybrać wózek dziecięcy 3w1? 

Wózki wielofunkcyjne są coraz chętniej wybierane przez rodziców. Łączą w sobie trzy sprzęty – wózek głęboki, spacerowy i fotelik-nosidełko z kategorii 0–13 kg. Jeden zakup zaspokaja więc wszystkie potrzeby dziecka w zakresie transportu na co najmniej rok, a wózek wystarcza na cały okres używania go przez dziecko.

Wszystkie elementy można wpiąć w ten sam stelaż z kołami. Dotyczy to również fotelika samochodowego, co znacznie ułatwia wyjazdy z dzieckiem. Gdy na chwilę wysiadamy z auta, nosidełko wystarczy wypiąć i umieścić na kołach, by szybko zrobić zakupy czy załatwić jakąś sprawę. Dzięki temu rodzice oszczędzają swoje kręgosłupy (fotelik razem z dzieckiem potrafi ważyć dobre kilkanaście kilogramów), a maluch spokojnie kontynuuje drzemkę. Nie trzeba też za każdym razem wozić ze sobą całego wózka, co znacznie oszczędza miejsce w bagażniku, a fotelik z dzieckiem łatwiej dowieźć do samochodu z mieszkania, gdy parking znajduje się nieco dalej od domu.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Dzieci