ModaZakupy

Moda bez ograniczeń – eleganckie ubrania plus size

0

Moda jest dla każdego – niezależnie od płci, koloru skóry i oczywiście rozmiaru. Pięknie można wyglądać zarówno nosząc ubrania w rozmiarze S, jak i XXL. Jednak konieczna jest umiejętność dobierania ich do swojej figury i stylu. Jak bawić się modą plus size i nosić się elegancko?

Ubrania plus size

Odzież damska plus size to dla niektórych kobiet czarna magia. To jak to w ogóle jest z tym rozmiarem? Na wybiegach do plus size zalicza się kobiety od rozmiaru 38. Tak, trudno w to uwierzyć. W sieciówkach z kolei rozmiarówka plus size zaczyna się od 40 bądź 44 – zależy od sklepu. Trudno się w tym połapać i zrozumieć, jakie kobiety zaliczają się do plus size. Nie skupiaj się więc na tym, to nie ma większego sensu. Jeśli znasz swój rozmiar, szukaj jego, a nie etykietek, które mówią o plus size.

Plus size – na to zwróć uwagę

Moda plus size rządzi się swoimi prawami. Główną zasadą jest dobranie odpowiedniego rozmiaru do twojej figury. Bez tego nie będziesz czuła się swobodnie i kobieco – a właśnie to chcemy przecież osiągnąć. Poza tym to prawidłowo dobrany krój i rozmiar pozwalają na skorygowanie pewnych niedoskonałości. Dlatego zwracaj na to uwagę. Nie znaczy to jednak, że masz wybierać zbyt duże ubrania, by się pod nimi ukrywać. To częsty błąd, który sprawia, że efekt jest odwrotny od założonego. Zamiast tego lepiej eksperymentuj z krojami i materiałami. Dodatkowo ubrania plus size mają podkreślać twoje atuty – piękny biust, długie nogi, drobne ramiona. Jeśli chcesz coś wyeksponować, ubrania mają ci w tym pomóc. Taka jest ich funkcja.

Kolory w modzie plus size

Najczęściej wybieranym kolorem ubrań plus size jest oczywiście czerń. To ona wyszczupla optycznie i pozwala kobiecie czuć się dobrze w swoim ciele. To dobry wybór, zwłaszcza że czerń nigdy nie wychodzi z mody i jest synonimem elegancji. Nie musisz jednak bać się innych barw. Decyduj się na tak zwany „total look”, czyli stylizacje, które wysmuklają sylwetkę dzięki zastosowaniu tylko jednego koloru. To może być granat, wyrazista czerwień lub zieleń.

Nie bój się mody, niezależnie od rozmiaru. Baw się nią i dobieraj stroje tak, by czuć się w nich dobrze. Jeśli szukasz inspiracji i ubrań, które pozwolą na wyrażenie swojego eleganckiego „ja”, koniecznie zajrzyj na stronę Bialcon.pl.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Moda