Moda

Poprawiny w plenerze? Sprawdź najlepsze stylizacje dla mężczyzny

0
Poprawiny w plenerze? Sprawdź najlepsze stylizacje dla mężczyzny

W obecnych czasach coraz większą popularnością cieszą się poprawiny w plenerze. Warto sprawdzić najlepsze stylizacje dla mężczyzny na taką okazję.

Garnitur w roli głównej

Klasyczną stylizacją na poprawiny, niezależnie od miejsca ich organizacji, będzie tradycyjny, męski garnitur. Warto w tym przypadku zdecydować się na wybór garnituru w uniwersalnych oraz stonowanych kolorach, takich jak szarość, granat, a nawet bordo. Na poprawiny w plenerze dobrze wybrać mniej formalny garnitur, na przykład model w kratę lub prążki. Gładki garnitur można połączyć zarówno z tradycyjną, białą koszulą, jak i modelem we wzory, który będzie nieco bardziej wyrazisty.

Zestaw koordynowany

Doskonałym rozwiązaniem na poprawiny w plenerze będzie także tak zwany zestaw koordynowany. Jest to połączenie marynarki oraz spodni garniturowych w różnych kolorach. Taką stylizację można stworzyć w dość zróżnicowanych wariantach. Wśród polecanych kompozycji można wskazać między innymi granatową marynarkę w kratę oraz chinosy w kolorze piaskowym. Stylizacja powinna być uzupełniona dobrze dobraną koszulą, na przykład o gładkiej fakturze.

Stylizacja z koszulą

Na poprawiny w plenerze warto zastanowić się także nad stylizacją, w której główną rolę będzie odgrywała męska koszula. Poprawiny, które są urządzane na zewnątrz w ciepłe dni, nie wymagają zakładania marynarki. Wystarczające będą odpowiednio dopasowane spodnie garniturowe wraz z koszulą. Klasycznym wyborem będzie biała koszula oraz granatowe chinosy. Jednak z powodzeniem można się również zdecydować na wzorzystą koszulę, która będzie się prezentowała nietuzinkowo.

Chinosy i koszula

Podczas poprawin w plenerze doskonale sprawdzą się modne chinosy zamiast tradycyjnych spodni garniturowych. Chinosy ze wzorzystą koszulą to kompozycja w stylu smart casual, która prezentuje się niezwykle elegancko. Do tego zestawu warto również dodać klasyczne dodatki, takie jak skórzany pasek oraz obuwie. Dzięki nim stylizacja nabierze niepowtarzalnego charakteru oraz będzie zwracała na siebie uwagę otoczenia. Warto również wyposażyć się w marynarkę w razie niepogody na zewnątrz.

Krótkie spodnie i koszulka polo

Wśród polecanych stylizacji na poprawiny w plenerze można wskazać także krótkie spodnie oraz koszulkę polo. Taka kompozycja doskonale sprawdzi się w upalne dni, ponieważ zapewni optymalny komfort termiczny. Taki strój będzie również odpowiedni w przypadku urządzania aktywnych poprawin, które będą pełne gier i zabaw. Warto postawić na krótkie spodnie stworzone z bawełny, a także koszulkę polo w jednolitych barwach.

Niezbędne dodatki

Bardzo istotną kwestią podczas komponowania stylizacji na poprawiny jest również dobór odpowiednich dodatków. Dodatki powinny podkreślać elegancki charakter męskiej stylizacji. Warto wziąć pod uwagę takie dodatki jak krawat, mucha oraz poszetka. Niezbędny będzie także wybór dobrze dopasowanych butów w stylu klasycznym, najlepiej w kolorze czarnym lub brązowym. Natomiast do spodni dobrze wybrać klasyczny, skórzany pasek.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Moda