LifestyleModa

Suknia ślubna boho – najpiękniejsze materiały i dodatki

0

Styl boho nigdy nie wychodzi z mody. Na zwiewną, fantazyjną stylizację ślubną decyduje się coraz więcej panien młodych, wybierając delikatne tkaniny i oryginalne dodatki. Suknia ślubna boho to rozwiązanie idealne dla entuzjastek nieszablonowego stylu, wygody i oryginalnych wzorów. Przedstawiamy najpiękniejsze materiały i dodatki, z których stworzysz wyjątkową ślubną stylizację boho.

Delikatny i bajkowy tiul

Lekkość, fantazyjna struktura, przejrzystość – tiule są jednym z najpopularniejszych materiałów na suknie ślubne w stylu boho. Tym bardziej, że na rynku tiul występuje w wielu nieszablonowych odsłonach kolorystycznych. Jak wiadomo, nie tylko tradycyjna biel dominuje wśród odcieni sukni ślubnych.

Kość słoniowa, złamana biel, jasny łosoś – wybór jest duży, dzięki czemu każda panna młoda może cieszyć się stylizacją idealnie dopasowaną do indywidualnego stylu. Na suknię ślubną w stylu boho doskonale nada się zarówno tiul brokatowy, jak i materiał bez błyszczących akcentów. Wszystko zależy od Twojej wizji.

Zwiewny i elegancki muślin

Muślin to zwiewny materiał, który charakteryzuje się wyjątkową miękkością. Suknie ślubne, które powstają na bazie tej tkaniny, są bardzo wygodne i prezentują się niezwykle efektownie. Poszukujesz inspiracji?

W przypadku sukni ślubnych boho doskonale sprawdza się połączenie muślinu z koronką o unikalnym wzornictwie. Możesz połączyć koronkową górę z muślinowym dołem, tworząc prostą i zwiewną stylizację ślubną.

sukniaboho

Ślubne dodatki boho

Idealnym dopełnieniem stylizacji będą fantazyjne dodatki do sukni ślubnej. Na rynku znajdziesz taśmy do sukienek w stylu boho, bogato zdobione aplikacje do sukienek i oryginalną biżuterię.

Efektowną taśmą możesz ozdobić swoją talię lub welon. Z kolei aplikacje do sukienek znajdziesz w postaci pojedynczego panelu lub pary. Ten drugi typ aplikacji pozwala na ozdobienie sukni w sposób symetryczny. Oczywiście wybór należy do Ciebie.

dodatkiboho

Podsumowanie

Suknia ślubna boho zachwyca panny młode na całym świecie. Tajemnicą wyjątkowości tego stylu jest nie tylko fantazyjne wzornictwo i nadzwyczajna lekkość. Dzięki kreatywnej syntezie różnych elementów powstają nieszablonowe stylizacje ślubne, a każda z nich oddaje indywidualny charakter panny młodej.

Tiule, muślin i koronki to materiały, które cieszą się dużą popularnością wśród entuzjastek stylu boho. Połączenie z nieszablonowymi dodatkami, takimi jak taśmy czy aplikacje ozdobne, pozwalają stworzyć oryginalną stylizację ślubną.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Lifestyle