MotoryzacjaRóżności

Taxi w nowej odsłonie

0

Na co tak naprawdę liczymy, wybierając na co dzień taksówkę zamiast własnego samochodu czy autobusu? Komfort przejazdu oraz niewielki koszt to tak naprawdę niewielka część wymagań, jakie stawiamy dziś taksówkarzom. Obfitość usług oferowanych przez współczesne firmy regularnie zyskuje nowe funkcje – są wśród nich nie tylko multimedia, ale dodatkowo elektroniczny translator, chętnie uruchamiany podczas podróży przez obcokrajowców.

Taxi XXI wieku to nie tylko luksusowa podróż – to w pierwszej kolejności pojazdy odpowiadające potrzebom naszych czasów. Firmy taksówkarskie zdecydowanie coraz bardziej entuzjastycznie zaopatrują się w bezpieczne dla środowiska auta elektryczne, które pozwalają oszczędzić na paliwie, w efekcie umożliwiając zaoferowanie podróżnym atrakcyjnych rabatów. Dodatkowo, każdy klient może zamówić swój przejazd za pomocą kilku kliknięć w wygodnej aplikacji. Dzięki programowi umożliwiającemu oszacowanie długości kursu i wartości serwisu, nawet użytkownicy przejeżdżający pomiędzy miastami nie mają potrzeby przewidywać nieplanowanych stawek za taxi Sopot/Gdańsk to ciesząca się sporą popularnością linia, przejeżdżana nieustannie przez wielu podróżujących do biur i szkół trójmieszczan – dlatego tak istotne jest zagwarantowanie im doskonałego komfortu przejazdu.

To jednak dopiero początek nadchodzących zmian. Pomimo że dość daleko nam jeszcze do osiągnięć technologicznych pokroju paryskich taksówek wodnych, skonstruowanych do wygodnych podróży po Sekwanie, czy też samodzielnych fruwających samochodów, jakie już niedługo pojawią się w Dubaju, i my mamy możliwość dołączyć w najbliższym do grona państw zaintrygowanych zastosowaniem technologii typowanych przez Ubera. Marka ma zamiar wprowadzić na rynek auta kursujące po ulicach bez nadzoru prowadzącego już w 2019 roku. Najwyraźniej czeka nas jeszcze sporo nowości!

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Motoryzacja