Moda

Jaka torebka na prezent?

0

Każda kobieta ma przynajmniej jedną torebkę, ale większość z nas ma ich kilka lub więcej. Zarówno te pierwsze, jak i te drugie, ucieszą się z kolejnej pozycji w swojej szafie. Wiadomo, że w kobiecych szafach dominują czarne torebki, ponieważ poza modowymi wynalazkami, każda z nas wie, że torebki klasyczne zawsze się przydają. Jednak poza takim żelaznym punktem, każda kobieta chce mieć coś bardziej szalonego lub po prostu w innym kolorze, np. czerwoną torebkę. Dlatego przeważnie torebka jest dobrym pomysłem na prezent dla kobiety.

Poznaj osobę, którą obdarujesz

Torebka to dobry pomysł na prezent, po warunkiem, że wiemy co kupić. W sklepach znajdziemy torebki klasyczne i te bardziej awangardowe, zaskoczy nas feria barw i klasyczne, czarne torebki. Na pólkach czekają szare, brązowe i czerwone torebki, kremy, szarości, pudrowe pastele, barwy metaliczne, rozmaite materiały i wzory. Prawda, że sporo? Dlatego, aby wybór był trafny, choć odrobinę poznaj przyszłą właścicielkę prezentu i dowiedz się, jakie torebki już posiada. Ważne jest, jaki lubi styl, miejski, sportowy, hippie czy elegancki. Wtedy wiadomo, czy w grę wchodzą wyłącznie torebki klasyczne czy też można nieco zaszaleć. Przyda się wiedza o upodobaniach do kolorów i kształtów. A jeśli nie masz takich informacji, to warto znać kilka patentów, które zawsze się sprawdzą.

Ponadczasowe patenty zawsze przydatne

  • Torebki codzienne. Obecnie jest duży wybór, od torebek klasycznych, które pasują do większości eleganckich strojów lub miejskiej stylówki, poprzez listonoszki, do tych bardziej przykuwających uwagę. Dla studentki czy kobiety, która ciągle zabiera z biura „pracę do domu”, przyda się torba mieszcząca format A4. Jeśli przyszła obdarowana jest minimalistką, to na miejscu będzie czerń. Nie należy jednak unikać czerwonych torebek czy innych kolorów, ważne, aby nie były nadmiernie przyozdobione. Takie czerwone torebki zawsze się sprawdzają jako miła odmiana.
  • Wizytowa kopertówka. To prosty, nieskomplikowany prezent. Taka kopertówka zawsze się przyda każdej kobiecie. Jeśli wiesz, że ma taką w kolorze czarnym, to na pewno z czerwonej torebki się ucieszy. Oczywiście kopertówki bywają bardzo przyozdobione i błyszczące, ale kiedy nie znamy upodobań, lepiej poprzestać na torebkach klasycznych.
  • Kuferkowa elegancja. Krótkie uchwyty i sztywny, kanciasty kształt. Brzmi nieprzyjaźnie? Być może, ale to torebki klasyczne, dla których każda z kobiet znajdzie zastosowanie. Pasują do pudełkowego płaszcza, małej czarnej, prochowca, klasycznego zestawu złożonego z białej koszuli i ołówkowej spódnicy. Kuferki to głównie czarne torebki, ale nie zawsze. To także dodatek, na który nie każda pani sobie pozwoli, ale kiedy zostanie obdarowana, na pewno się ucieszy i wielokrotnie zastosuje.
  • Uniwersalne ozdoby. W prezencie zwykle kupuje się torebki klasyczne, nieco zachowawcze. Chcemy przecież, aby obdarowana nie rzuciła prezentu w najgłębszy kąt szafy. Można jednak czasem zaszaleć i wziąć pod uwagę, że czerwonym torebkom z ćwiekami, albo czarnym torebkom z rockowymi frędzlami, żadna obdarowana się nie oprze. To ozdoby ponadczasowe.

You may also like

Comments

Comments are closed.

More in Moda